MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 12286001

nr 1228 6001

Garderobsskåp

omkring 1900, Jugend, spegeldörr. Bredd: 115, djup: 46 cm, höjd: 202 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:40:01

13/1 23:07:55 1      1.000 kr
14/1 14:17:28 2      Vinnande bud

Jugend